tesst

List of Language Courses for Child Big Ben School 2021 / 2022:

GRADE 1

Class Type: Exclusive

Class Room: Room A

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 14:20 - 15:00

Teacher(s): Jameson Pegg, Ehrlichová Zuzana

GRADE 3

Class Type: Exclusive

Class Room: Room A

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 15:10 - 15:50

Teacher(s): Jameson Pegg, Ehrlichová Zuzana

550 CSK
GRADE 3

Class Type: Exclusive

Class Room: Room A

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 16:00 - 16:40

Teacher(s): Jameson Pegg, Michaela Holubová

550 CSK
GRADE 4

Class Type: Exclusive

Class Room: Room A

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 15:10 - 15:50

Teacher(s): Jakub Cibulka, Jameson Pegg

700 CSK
GRADE 5

Class Type: Exclusive

Class Room: Room A

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 16:50 - 17:30

Teacher(s): Jameson Pegg, Michaela Holubová

700 CSK
GRADE 5

Class Type: Exclusive

Class Room: Room A

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 16:00 - 16:40

Teacher(s): Ondřej Farkaš, Jameson Pegg

700 CSK
GRADE 6

Class Type: Exclusive

Class Room: Room A

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 17:40 - 18:20

Teacher(s): Jameson Pegg, Michaela Holubová

GRADE 6

Class Type: Exclusive

Class Room: Room A

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 17:40 - 18:20

Teacher(s): Jameson Pegg, Ondřej Farkaš

GRADE 7

Class Type: Exclusive

Class Room: Room A

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 16:50 - 17:30

Teacher(s): Ondřej Farkaš, Jameson Pegg

700 CSK
GRADE 7

Class Type: Exclusive

Class Room: Room A

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 18:30 - 19:10

Teacher(s): Ehrlichová Zuzana, Jameson Pegg

GRADE 1

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 16:00 - 16:40

Teacher(s): Jameson Pegg, Ondřej Farkaš

600 CSK
GRADE 2

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 16:50 - 17:30

Teacher(s): Jakub Hanák, Jameson Pegg

600 CSK
GRADE 2

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 14:20 - 15:00

Teacher(s): Jameson Pegg, Ehrlichová Zuzana

600 CSK
GRADE 4

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 14:20 - 15:00

Teacher(s): Jakub Hanák, Jameson Pegg

GRADE 4

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 16:00 - 16:40

Teacher(s): Jakub Hanák, Jameson Pegg

700 CSK
GRADE 5

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 17:40 - 18:20

Teacher(s): Ehrlichová Zuzana, Jameson Pegg

GRADE 6

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 16:50 - 17:30

Teacher(s): Jameson Pegg, Ondřej Farkaš

700 CSK
GRADE 7

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 17:40 - 18:20

Teacher(s): Jakub Hanák, Jameson Pegg

700 CSK
FCE

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 18:30 - 19:10

Teacher(s): Jakub Hanák, Jameson Pegg

850 CSK
GRADE 2

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 15:10 - 15:50

Teacher(s): Jameson Pegg, Ehrlichová Zuzana

GRADE 4

Class Type: Exclusive

Class Room: Room B

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 15:10 - 15:50

Teacher(s): Ondřej Farkaš, Jameson Pegg

PRE 1

Class Type: Standard

Class Room: Room C

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 16:00 - 16:40

Teacher(s): Ehrlichová Zuzana, Ehrlichová Zuzana

500 CSK
PRE 1

Class Type: Standard

Class Room: Room C

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 16:50 - 17:30

Teacher(s): Ehrlichová Zuzana, Ehrlichová Zuzana

500 CSK
PRE 2

Class Type: Standard

Class Room: Room C

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 16:00 - 16:40

Teacher(s): Ehrlichová Zuzana, Ehrlichová Zuzana

500 CSK
PRE 3

Class Type: Standard

Class Room: Room C

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 16:50 - 17:30

Teacher(s): Ehrlichová Zuzana, Ehrlichová Zuzana

GRADE 3

Class Type: Standard

Class Room: Room D

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 16:50 - 17:30

Teacher(s): Jakub Cibulka, Jakub Cibulka

GRADE 6

Class Type: Standard

Class Room: Room D

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 16:50 - 17:30

Teacher(s): Ondřej Farkaš, Ondřej Farkaš

KET

Class Type: Exclusive

Class Room: Room D

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 16:00 - 16:40

Teacher(s): Jakub Cibulka, Jakub Cibulka

700 CSK
PET

Class Type: Exclusive

Class Room: Room D

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 17:40 - 18:20

Teacher(s): Ondřej Farkaš, Ondřej Farkaš

PET 2

Class Type: Exclusive

Class Room: Room D

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 17:40 - 18:20

Teacher(s): Jakub Cibulka, Jakub Cibulka

FCE

Class Type: Exclusive

Class Room: Room D

Course Days: Tuesday, Thursday

Course Time: 18:30 - 19:10

Teacher(s): Jakub Cibulka, Jakub Cibulka

FCE 2

Class Type: Exclusive

Class Room: Room D

Course Days: Monday, Wednesday

Course Time: 18:30 - 19:10

Teacher(s): Jameson Pegg, Michaela Holubová