×

Nové zprávy

BIG BEN® SCHOOL, s.r.o.

společnost v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vl. 54215

Vodní ul. 4450/17, 796 01 Prostějov
IČO: 277 17 151, DIČ: CZ27717151

INFOLINKA: 777 562 788
INFOLINKA 2: 774 068 819

OD 10.6.2020 PROBÍHÁ

ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ 2020/2021

Rozpisy kurzů ZDE!

AKTUÁLNÍ INFORMACE

STARTUJEME ON-LINE VÝUKU BIG BEN

od pondělí 20.4.2020 pro kurzy GRADE 3 a výše

Angličtina pro děti?

... MÁME SVÉ METODY;-)

100% výsledky u mezinárodních zkoušek Cambridge University!

Oprašte svoji angličtinu!

KURZY PRO DOSPĚLÉ 2019/2020

Aktuální rozpisy od 27.5.2019 ZDE!

HRAVÁ ANGLIČTINA

VE VAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE

ONLINE PŘIHLÁŠKA DO KURZŮ V MŠ

ONLINE HRY, KVÍZY & VIDEA

BIG BEN ANGLICKÝ KABINET

Inspirace nejen pro domácí procvičování angličtiny

On-line kontrola úhrady školného

PROBÍHÁ PLATBA ŠKOLNÉHO NA 2.SEMESTR

Zadejte ID studenta a získejte přehled o Vašich platbách

OBJEVTE NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI

FIREMNÍ KURZY BIG BEN SCHOOL

KOMUNIKUJTE SE SVĚTEM NA ÚROVNI

WE'RE HIRING!

ENGLISH TEACHERS NEEDED

SEND US YOUR CV & APPLY ONLINE NOW

Tip na originální dárek

DÁRKOVÉ POUKAZY BIG BEN SCHOOL

Kurzy pro dospělé, děti, individuální výuka, příprava na zkoušku, atd...

PREV
NEXT

VYHLEDAT KURZ PRO DĚTI

NOVINKY, AKTUALITY

VIEW ALL -
 • in Novinky, aktuality

  ROZPIS kurzů a ZÁPIS na školní rok 2024/2025!

  Rozpis kurzů a online přihlášku na školní rok 2024/2025 naleznete ZDE. ZÁPIS startuje v neděli 26.5.2024 od 8:30! Pokud si nejste jisti s výběrem správné úrovně či kurzu, kontaktujte nás prosím emailem nebo na tel. 777 562 788. Děkujeme....
 • in Novinky, aktuality

  CORRENCY – dotace na školné 1000,- kč!

  Projekt na podporu dětí Prostějova a jejich rodičů. Město Prostějov po úspěšném pilotním projektu opět spouští na svém území projekt zaměřený na podporu, jak sportovních a volnočasových aktivit dětí, tak nákupů dětských potřeb. Hlavními cíli jsou finančně podpořit rodiny z Prostějova a zároveň povzbudit místní děti k účasti na aktivitách, jako jsou...
 • in Novinky, aktuality

  BIG BEN TRIP: SCOTLAND 2025

  A je to tady! Prozkoumejte s námi zemi hradů, přírodních krás a tajuplné historie! Legendární výlet jazykové školy BIG BEN je opět zde! Termín: 25.4.2025 – 2.5.2025 Věková hranice: od 14 let  Ubytování: v rodinách v Edinburghu Získejte nezapomenutelné zážitky: Projděte se po historickém centru Amsterdamu a užijte si plavbu po vodních kanálech...

ÚVODEM

V dnešní době hraje jazykové vzdělání nezanedbatelnou roli. Jde o dovednost, která pomůže dětem rozvinout jejich potenciál, uskutečnit své životní představy, a dosáhnout vytoužených cílů v dospělosti. Pro mladého člověka, který bude chtít obstát v ostré konkurenci a plně využít pracovních příležitostí, které se mu v životě naskytnou, je cizí jazyk základním předpokladem k úspěchu.

Obecně lze říci, že čím dříve se s výukou začne – tím lépe. Za předpokladu použití správných metod výuky se děti učí rychle, efektivně a s radostí. Počáteční zkušenost s angličtinou, například výuka v mateřské škole, vytváří solidní základ pro další rozvoj cizího jazyka v pozdějším studiu.

Když se děti učí angličtinu, je důležité, aby se učili slovíčka, která budou pro ně užitečná a budou mít smysl a praktické využití. Je důležité, aby maximálně mluvili anglicky (proto zařazujeme do výuky konverzaci s rodilým mluvčím) a aby pro ně nebyla výuka stresující, ale zábavná a motivující. Jejich studium čtení, psaní, poslechu a mluvení by mělo probíhat co nejpřirozeněji. Důležitou roli hraje také podpora a motivace ze strany rodičů.

Angličtinu vyučujeme v BIG BENu dlouhá léta, s jasným cílem, koncepcí a vynikajícími výsledky. Pokud se přesto v průběhu školního roku vyskytne cokoliv s čím nebudete plně spokojeni, prosíme, abyste nás na to upozornili v našem dotazníku spokojenosti!

vedení a lektoři jazykové školy BIG BEN

BIG BEN SCHOOL: AKTUÁLNÍ POČET MEZINÁRODNÍCH CERTIFIKÁTŮ CAMBRIDGE UNIVERSITY

100+

dětí s certifikátem CAMBRIDGE YLE

58

dětí s certifikátem CAMBRIDGE KET

52

dětí s certifikátem CAMBRIDGE PET

32

děti s certifikátem CAMBRIDGE FCE

KOMPLETNÍ STATISTIKA ZKOUŠEK CAMBRIDGE EXAMS

JAZYKOVÁ ŠKOLA BIG BEN SCHOOL V MEZINÁRODNÍM SROVNÁNÍ

>> Nabídka jazykových kurzů BIG BEN <<

VÝUKA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE

Ve spolupráci s vedením školek zajišťujeme výuku angličtiny pro děti v jejich přirozeném prostředí přímo v mateřských školách. Výuka zde zpravidla probíhá 1 až 2x týdně po 40 minutách v závislosti na dohodě s vedením školky a s rodiči.

KURZY PRO DĚTI

Pro děti předškolního a školního věku (od 3 do 16 let) nabízíme jazykové kurzy rozdělené do tzv. GRADES. Cílem těchto kurzů je systematická příprava dětí na složení mezinárodních zkoušek Cambridge ve věku od 12 let.

KURZY PRO DOSPĚLÉ

Výuka je zaměřena na vyvážené zvládnutí všech jazykových dovedností - gramatiky, porozumění mluvenému slovu, psaní a mluvení, s důrazem na konverzaci. Maximální počet studentů v kurzu je 10, optimální počet 6 až 8.

FIREMNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Pro firmy, organizace či kolektivy nabízíme komplexní řešení jazykové výuky, ať již v našich učebnách ve Vodní ulici v Prostějově nebo na Vašem pracovišti. Pružný časový rozvrh Vám umožní skloubit výuku angličtiny s individuálním pracovním programem.

Špičková úroveň ve vzdělávání dětí, prokazatelné výsledky!

Žádné sliby od nás nečekejte! Naše jazyková škola se bude vždy prezentovat pouze reálnými výsledky našich dětí u mezinárodních zkoušek Cambridge University! Přes 60 certifikátů YLE Starters, 40 certifikátů Cambridge KET, 31 certifikátů na úrovni PET a 15 na úrovni FCE. To vše při 100% úspěšnosti uchazečů! Výsledky našich studentů do 15 let nemají srovnání v rámci celé České republiky! Statistiky ZDE!

Vždy se při volbě jazykové školy zajímejte o to, co je obsahem a cílem výuky. Studium jazyka bylo, je a bude především o dlouhodobém úsilí, systematické výuce a obrovské tpělivosti. Bohužel, žádná "revoluční" metoda či zázračný elixír neexistuje. Žádný předražený výukový program za Vás nutnou dřinu neudělá.

Měřítkem úspěšnosti jsou pro nás výsledky našich studentů u mezinárodních zkoušek University of Cambridge ve Velké Británii. Systém těchto zkoušek, které ve světe organizuje Britská rada, je nejrespektovanějším měřítkem jazykové úrovně. Více info o těchto zkouškách naleznete ZDE!

BIG BEN SCHOOL působí v Prostějově již od roku 2003!

Prostějovská jazyková škola BIG BEN SCHOOL je místem pro moderní jazykové vzdělávání. Vznikla v prosinci roku 2002 a v září 2007 se z Wolkerovy ul. přestěhovala do nových prostorů ve Vodní ulici. Již od samého počátku se škola zaměřuje na výuku angličtiny dětí předškolního a školního věku v mateřských školách a jazykových kurzech. Od roku 2009 se škola stala partnerskou institucí British Council - mezinárodní organizace pro vzdělávání. Od roku 2011 je BIG BEN SCHOOL certifikovaným centrem pro přípravu k mezinárodním zkouškám Cambridge.

BIG BEN SCHOOL pořádá i dětské párty, letní tábory s angličtinou a od roku 2009 dokonce i zimní tábory s výukou lyžování. Rovněž poskytuje výuku pro dospělé, pracovní skupiny, firmy, apod.

Škola není součástí žádné národní či mezinárodní skupiny, sídlo školy je v Prostějově. Každodenní osobní kontakt s klienty, studenty a rodiči dětí zavazuje. Více info o škole naleznete ZDE!

Nejnižší ceny kurzů pro děti v Prostějově!

I přes vysokou kvalitu našich kurzů a vynikající výsledky našich studentů držíme nejnižší ceny v Prostějově. Jak je to možné? Nejsme členy žádné mezinárodní skupiny či řetězce škol a nemusíme tudíž platit nehorázné poplatky za licence, franšízy a podobně. Neživíme sídla v Praze, luxusní kanceláře - veškerou práci spojenou s řízením a organizací školy si děláme sami.

Našim dlouhodobým studentům navíc nabízíme automaticky klientskou slevu ve výši 300,- Kč na pololetí a možnost získání dalších slev a bonusů!

Naše ceny začínají na 2.000,- Kč na 1 pololetí. Při celkovém počtu 32 vyučovacích jednotek za pololetí vychází cena za 1 hodinu na méně než 80,- Kč! Porovnejte prosím naše ceny s konkurencí a nezapomeňte zohlednit intenzitu výuky (počet hodin týdně), celkový počet hodin za semestr a délku trvání výuky.

Vlastní know-how, vlastní vzdělávací metodika, vlastní učební pomůcky!

Již dvanáct let se specializujeme na výuku angličtiny u dětí předškolního a školného věku. Za tu dobu jsme si vytvořili a zdokonalili vlastní, jedinečný systém pokročilostních stupňů výuky od 3. let věku dítěte až do maturity. Náš dlouhodobý výukový plán je založen na systému pokročilostních stupňů (PGS - Progress Graduation System), který v sobě kombinuje jednak teoretické metodické postupy a zároveň poznatky a zkušenosti ověřené za několik let přímo v praxi při výuce cizího jazyka u dětí. PŘEHLED jednotlivých pokročilostních stupňů s popisem a obsahem výuky naleznete ZDE!

Od školního roku 2012/2013 navíc používáme v kurzech v MŠ vlastní publikaci: "Pracovní sešit pro jazykovou výuku Big Ben v mateřských školách".

STÁHNĚTE si náš stručný MANUÁL PRO RODIČE PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ, který objasňuje některá specifika výuky angličtiny u malých dětí. Více informací o metodice výuky naleznete ZDE!

Nezávazná hodina angličtiny zdarma!

Nevíte jak bude Vaše dítě na výuku reagovat? Nevadí! V Big Benu máte možnost si výuku nejprve nezávazně vyzkoušet. Volejte 777 562 788, rádi Vám nabídneme spoustu termínů na vyzkoušení!

Reference

od studentů, rodičů a dětí
 • Tak jsme už výsledky zjistili! Máme radost! Velké díky i Vám za to, co Tom v AJ dosud dokázal. Dokážete děti motivovat a to je velký dar. Děkujeme.
  paní Pavla P., Prostějov
 • Děkujeme za zkoušky... syn to napsal hezky, má pochvalu:-) Je za tím i obrovský kus Vaší obětavé práce, veliký dík za to co pro ně děláte!
  paní Kateřina A., Prostějov
 • Děkuji ... a blahopřeji k výsledku dětí, dobrá práce :-)
  paní Monika K., Prostějov
 • Včera jsme obdrželi výsledky testů PET naší dcery. Jelikož je její výsledek i výsledkem Vaší práce, posílám Vám hodnocení v příloze a děkuji za kvalitní přípravu mé dcery.
  pan Jiří N., Prostějov
 • ...ráda bych vám tímto poděkovala za organizaci letošního (a pro nás premiérového) Summer Campu 2015! Včera nám dorazilo poštou DVD z letního tábora a musím říct, že bylo příjemnou tečkou za celou touto akcí. Byli jsme spokojeni jak s organizační stránkou celého kampu, stravou a taktéž i výukově-zábavným programem...
  paní Šárka M., Prostějov
 • Děkujeme za krásný týden v příměstském táboře a přejeme ať se Vám vydaří i druhý turnus a děti jsou spokojené jako Adámek, Matýsek a Kuba. Příští rok s klukama určitě počítejte, nemělo to chybu!
  paní Hana F., Prostějov
 • Díky za parádní prázdninový týden, jste jedničky, příští rok na táboře naviděnou :-)
  paní Lucie G., Prostějov

TOP
COMPANY NAME
CONTACT US
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio putonius mudako empero brutto populius giten facilisis cursus turpis balocus tredium todo.
Thank You. We will contact you as soon as possible.
Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.

REZERVACE KURZU > děti

Pro dokončení online rezervace prosím uveďte Vaše údaje. Po odeslání a potvrzení přihlášky administrátorem Vás budeme kontaktovat e-mailem.
VÁMI VYBRANÝ KURZ:

VĚRNOSTNÍ SLEVA 700,- Kč! Student absolvoval kurz Big Ben School v předchozím šk. roce (platí i pro kurzy AJ v MŠ):
ANO     NE

 agree Souhlasím se zpracováním osobních údajů a potvrzuji, že jsem seznámen s informacemi o ochraně osobních údajů. Více na: https://www.big-ben.cz/oou. Smlouvu o výuce a všeobecné podmínky naleznete zde.

Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.

REZERVACE KURZU > dospělí

Pro dokončení online rezervace prosím uveďte Vaše údaje. Po odeslání a potvrzení přihlášky administrátorem Vás budeme kontaktovat e-mailem.
VÁMI VYBRANÝ KURZ:

 agree Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací ZDE.

REZERVACE PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA
Pro dokončení online rezervace prosím uveďte Vaše údaje. Po odeslání a potvrzení přihlášky administrátorem Vás budeme kontaktovat e-mailem.
Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.

VÁMI VYBRANÝ TERMÍN:

SLEVA! Navštěvuje dítě kurzy Big Ben ve šk.roce 2015/2016 (platí i v MŠ)?
ANO
NE

NEBO VOLEJTE NA 777 562 788!

REZERVACE KURZU > MŠ
Pro dokončení online rezervace prosím uveďte Vaše údaje. Po odeslání a potvrzení přihlášky administrátorem Vás budeme kontaktovat e-mailem.
Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.VÁMI VYBRANÝ KURZ:

 agree Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací ZDE.

REZERVACE KURZU > děti
Děkujeme za zájem o jazykový kurz BIG BEN.
ONLINE REZERVACE 2024/2025 bude spuštěna v NEDĚLI 26.5.2024 od 8:30!
Po odeslání a potvrzení přihlášky administrátorem Vás budeme kontaktovat e-mailem.
Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.
SUMMER CAMP 2016
Pro dokončení online rezervace prosím uveďte Vaše údaje. Po odeslání a potvrzení přihlášky administrátorem Vás budeme kontaktovat e-mailem.
Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.

VÁMI VYBRANÝ TERMÍN:

SLEVA! Navštěvuje dítě kurzy Big Ben ve šk.roce 2015/2016 (platí i v MŠ)?
ANO
NE

NEBO VOLEJTE NA 777 562 788!

SEMINÁŘ, PRE-TESTY 2018
VZHLEDEM K OMEZENÉMU POČTU MÍST PROSÍM POTVRĎTE PŘEDEM SVOJI ÚČAST NA PRE-TESTECH CAMBRIDGE 2018. DĚKUJEME.
Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.

Jméno:

E-mailová adresa:

Přihlašuji se na:

Dotaz:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed. Opište kód z obrázku>>>

REZERVACE KURZU > děti
Pro dokončení online rezervace prosím uveďte Vaše údaje. Po odeslání a potvrzení přihlášky administrátorem Vás budeme kontaktovat e-mailem.
Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.

REZERVACE KURZU > děti

Pro dokončení online rezervace prosím uveďte Vaše údaje. Po odeslání a potvrzení přihlášky administrátorem Vás budeme kontaktovat e-mailem.
VÁMI VYBRANÝ KURZ:

VĚRNOSTNÍ SLEVA 700,- Kč! Student absolvoval kurz Big Ben School v předchozím šk. roce (platí i pro kurzy AJ v MŠ):
ANO     NE

 agree Souhlasím se zpracováním osobních údajů a potvrzuji, že jsem seznámen s informacemi o ochraně osobních údajů. Více na: https://www.big-ben.cz/oou. Smlouvu o výuce a všeobecné podmínky naleznete zde.